Eaton | OnLine UPS | 9E3000I | 3000 VA | 2400 W | C20
- TootjadEaton
- Mudel: 9E3000I
- Saadavus: 2
-
1 048€
Eaton | OnLine UPS | 9E3000I | 3000 VA | 2400 W | C20
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Elektripistik | C20 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 464.00 mm |
| Gross weight | 26.00 kg |
| Gross width (mm) | 496.00 mm |
| Kujutegur | Tower |
| Lainekuju | Sine wave |
| Maht | 3000 VA |
| Muud funktsioonid | Output 6xC13, 1xC19, Double conversion topology Constantly monitors power conditions and regulates voltage and frequency Internal bypass allows service continuity in case of UPS fault LCD display for real-time status and measurements Compatible with Virtu |
| Net weight | 24.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 23 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Eaton |
| Producer product family | OnLine UPS |
| Producer product name | 9E3000I |
| Puhvertoiteallika topoloogia | On line |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| TI weight (kg) | 18.00 kg |
| Type of battery | Battery |
| Võimsus | 2400 W |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eaton online ups 9e3000i 3000 va 2400 w c20, 9e3000i, eaton, ups







